Makro

Krajina

Cestovanie

Príroda

Kto som ?

Hobby fotograf otvorený spolupráci a požiadavkám zákazníka.


S fotografovaním som začal ako amatér približne v roku 2011 kedy som si zakúpil prvú Nikon zrkadlovku a skúšal nové veci vo svete fotografie.

V roku 2015 som následne prenikol do sveta mirrorless/bezzrkadloviek so znackou Sony a v roku 2019 som si zakúpil svoj prvý Sony ‘full frame’ fotoaparát vhodný na profesionálnu fotografiu.

Za tie roky som spravil tisíce fotiek na fotoaparátoch značiek Nikon, Sony, Fujifilm a naučil sa veľa, ale ako každý človek sa mám stále čo učiť.

Nakoľko som zamestnaný na plný úväzok tak je pre mňa fotografia hlavne hobby, no som otvorený spolupráci a požiadavkám zákazníkov ktorý by mali záujem o moje služby.

Moja výbava

Sony A7 III

Digitálny fotoaparát α7 III s 35 mm obrazovým snímačom formátu Full Frame poskytujúcim rozlíšenie 24.2 Mpix ktorý je vybavený perfektným zaostrovacím systémom a sériovým snímaním s rýchlosťou 10 snímok za sekundu.

Tamron 28-75mm F/2.8 Di III RXD

Vysokorýchlostný štandardný zoom objektív s vynikajúcim optickým výkonom vrátane mimoriadnej kvality obrazu a krásnych efektov rozostrenie pozadia (bokeh).

Kontaktujte ma